07136476172 - 09172030360 [email protected]

متخصصین کلینیک سلامت مغز دانا

کلینیک سلامت مغز دانا، پیشگام در ارائه خدمات نوین در حوزه مغز و اعصاب. در کلینیک سلامت مغز دانا، ما با درک عمیق از پیچیدگی‌های مغز رسالت خود را ارائه خدمات جامع و نوین در حوزه سلامت مغز و اعصاب قرار داده‌ایم. ما با بهره‌گیری از تیمی متخصص و مجرب از روانپزشکان، متخصصین مغز و اعصاب، روانشناسان و متخصصان علوم اعصاب و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و دانش روز دنیا، در تلاشیم تا به شما در غلبه بر چالش‌های خلقی و عصبی یاری رسانیم.

دکتر علی محمد کمالی

دکترای تخصصی علوم اعصاب

پیشرفت‌های چشمگیر در حوزه ی فناوری‌های عصبی، دریچه‌ای به سوی رمزگشایی پیچیدگی‌های اختلالات عصب‌روان‌شناختی گشوده است. این دانشِ نوین، ابزاری قدرتمند در اختیار متخصصان ما قرار می دهد تا با طراحی و ارائه ی خدمات جدید و موثر به درمان طیف وسیعی از مشکلات سلامت مغز بپردازند.

دکتر محمد نامی

کلینیکال نوروساینتیست، فلوشیپ اختلالات خواب

در کلینیک سلامت مغز دانا، تیمی از متخصصان مجرب و دلسوز با ارائه ی خدمات تخصصی و جامع در زمینه سلامت مغز می پردازند ما در کنار شما خواهیم بود تا به سوی زندگی شادتر و سالم‌تری گام بردارید.

دکتر میلاد کاظمی ها

دکترای تخصصی علوم اعصاب

مشکلاتی مانند اضطراب، افسردگی، وسواس و بیشفعالی می توانند چالش‌هایی را در زندگی شما ایجاد کنند. اما متخصصان مجرب مرکز سلامت مغز با ارائه ی خدمات تخصصی و متناسب با نیاز شما، در مسیر دستیابی به زندگی شاد و سالم یاری‌گر شما خواهند بود.

دکتر ساره شریعتی

روانپزشک (متخصص اعصاب و روان)

مشکلات روانی گاه مانند کوهی بزرگ و صعب العبور به نظر می‌رسند، اما به یاد داشته باشید که شما قوی‌تر از آن هستید که تسلیم شوید. به عنوان روانشناس کلینیک سلامت مغز دانا، در کنار شما خواهم بود تا با اتکا به قدرت درونی تان و با کمک راهکارهای علمی و تخصصی، بر این چالش ها غلبه کنید و به زندگی شاد و سالمی که آرزو دارید، دست یابید.

دکتر زهرا مغفوری

روانشناس بالینی

مشکلاتی مانند صرع، میگرن، پارکینسون ام اس و سکته های مغزی گاه مانند توفانی سهمگین در مغز شما آشفتگی ایجاد می‌کنند. اما نگران نباشید، مغز شما انعطاف‌پذیری شگفت‌انگیزی دارد و با کمک متخصصان ما و استفاده از فناوری های عصبی، می‌توانید آرامش را به مغزتان بازگردانید و سلامت مغز خود را بازیابید.

دکتر مهتاب رستمی

نورولوژیست (متخصص مغز و اعصاب)

در حوزه سلامت مغز، علوم اعصاب به ما کمک می‌کند تا ریشه بیماری‌های عصب روانشناختی را به طور دقیق‌تر شناسایی و درمان‌های جدیدی برای آنها ارائه دهیم. برای مثال، با استفاده از ابزارهای تصویربرداری مغز، می‌توانیم فعالیت‌های مغزی افراد مبتلا به افسردگی یا اضطراب را بررسی و الگوهای خاصی را در آنها کشف کنیم. این اطلاعات می‌تواند به ما در طراحی روش‌های درمانی جدید و موثرتر کمک کند.

دکتر سعیده یحیوی

دکترای تخصصی علوم اعصاب

علوم اعصاب با سرعتی تصاعدی در حال پیشرفت است و توانایی ما را در درک پیچیدگی‌های مغز و عملکرد آن به طور فزاینده‌ای افزایش می‌دهد. این پیشرفت‌ها دریچه‌ای نو به سوی درک، درمان و پیشگیری از اختلالات مغزی گشوده است. در کلینیک سلامت مغز دانا، ما از جدیدترین یافته‌های علوم اعصاب در تحقیقات و درمان‌های خود استفاده می‌کنیم تا به شما در غلبه بر چالش‌های خلقی و عصبی یاری رسانیم.

فرناز رمضان پور

دکترای تخصصی و پژوهشگر علوم اعصاب

مهندسی پزشکی، پلی میان علم و دانش مهندسی و دنیای پیچیده مغز است. این رشته با تلفیق دانش مهندسی در حوزه‌هایی مانند الکترونیک و پردازش سیگنال، به حل چالش‌های مختلف در زمینه سلامت مغز انسان می‌پردازد. در انستیتو سلامت مغز، ما از این دانش نوین در زمینه‌های مختلفی از جمله تشخیص و پیشگیری استفاده می‌کنیم.

مهندس سعید رضایی

مهندسی پزشکی

گفتار صحیح نقشی اساسی در برقراری ارتباط واضح، درک شدن توسط اطرافیان و ارتقای کیفیت زندگی ایفا می‌کند. مشکلات گفتار و زبان می‌توانند بر توانایی‌های مختلفی از جمله یادگیری، کار و تعاملات اجتماعی شما در موقعیت‌های مختلف اثر منفی بگذارند. خبر خوب این است که متخصصان و آسیب‌شناسان گفتار ما با استفاده از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا و تخصص خود، می‌توانند به شما و کودکتان در رفع این مشکلات و ارتقای مهارت‌های گفتاری و زبانی‌ کمک کنند.

فاطمه کرمی

گفتاردرمانگر

فرصت کشف استعدادهای نهفته خود را از دست ندهید!مرکز سلامت مغز با افتخار برای اولین بار در جنوب کشور، از فناوری‌های عصبی و روش‌های عصب‌روان‌شناختی برای استعدادیابی دقیق و جامع شما استفاده می‌کند. این روش نوین با تحلیل فعالیت‌های مغز، اطلاعاتی ارزشمند و گاه شگفت‌انگیز در مورد استعدادهای فردی شما ارائه می‌دهد. با کمک این اطلاعات، شما می‌توانید مسیر شغلی و تحصیلی مناسب خود را با اطمینان بیشتری انتخاب کنید و به اهدافتان نزدیک‌تر شوید. علاوه بر استعدادیابی، مرکز سلامت مغز خدمات تخصصی مشاوره تحصیلی و شغلی را نیز ارائه می‌دهد.

علیرضا پورخانی

مشاور استعدادیابی

در انستیتو سلامت مغز دانا مربیان باتجربه مدیتیشن در کنار بقیه متخصصین سلامت مغز، برنامه‌ای جامع و متناسب با نیازهای شما ارائه می‌کنند. مدیتیشن با ایجاد فضایی پویای ویژه برای مغز، به رشد و توسعه آن کمک می‌کند. این امر، به نوبه خود، تاثیرات مثبتی بر جنبه‌های مختلف روان انسان، از جمله کاهش اضطراب، بهبود خلق و خو و افزایش تمرکز، می‌گذارد.

دکتر فرشاد نظرآقایی

متخصص مدیتیشن

ما در کلینیک سلامت مغز با تیمی از بهترین روانپزشکان، متخصصین علوم اعصاب و روانشناسان مجرب و متخصص همکاری می‌کنیم تا با استفاده از رویکردهای مختلف رواندرمانی، از جمله درمان شناختی رفتاری (CBT)، درمان روان پویایی، و درمان مبتنی بر پذیرش و تعهد (ACT)، به شما در حل مشکلاتتان و یافتن سلامتی روان و آرامش ذهنی کمک کنیم.

روح الله رستمی

روانشناس بالینی

در کلینیک سلامت مغز، ما از تلفیق علوم اعصاب و کاردرمانی برای ارائه ی بهترین خدمات به مراجعین خود استفاده می کنیم. با درک عمیق از عملکرد مغز و ارتباط آن با حرکت، کاردرمانگران ما می توانند برنامه های درمانی فردی و موثری را برای بهبود عملکرد و استقلال مراجعین خود طراحی کنند.

مژده دهقانی

کاردرمانگر

دکتر زهرا جعفری

دکترای تخصصی علوم اعصاب

در حال حاضر، تحقیقات زیادی در زمینه علوم اعصاب در حال انجام است که به دنبال راه حل هایی برای مشکلات حافظه و بیماری آلزایمر است. علوم اعصاب یک علم نوظهور با پتانسیل زیادی برای کمک به افراد مبتلا به مشکلات حافظه و آلزایمر است. و ما این علم را در خدمت جامعه قرار دادیم.

دکتر خجسته رحیمی جابری

دکترای تخصصی علوم اعصاب

دکتر مهدی عیسایی

دکترای تخصصی روانشناسی بالینی