07136476172 - 09172030360 [email protected]
کلینیک سلامت مغز به عنوان معتبر ترین مرکز تست هوش بزرگسالان شیراز شناخته می شود. تست هوش و تست های عصب روانشناختی برای کمک به درک نحوه عملکرد مغز طراحی شده است. تست های هوش پیشرفته به عنوان بخشی از ارزیابی، عملکرد شناختی شما، از جمله حافظه، توجه، و سرعت پردازش، و همچنین عملکرد اجرایی را که شامل توانایی شما در تصمیم‌گیری، حل مسئله و انجام چند کار است، انجام می شود.
در مرکز تست هوش بزرگسالان شیراز از به روزترین ابزار ارزیابی های شناختی زیر نظر متخصصین علوم اعصاب، روانپزشکی و روانشناسی برای پی بردن به نقاط ضعف یا قوت افراد استفاده می شود.

آیا بدنبال بهترین مرکز تست هوش بزرگسالان شیراز هستید؟ همه شما شایسته دریافت بهترین ها هستید. همین امروز زمان مشاوره خود را تنظیم کنید! با ما در تماس باشید.

07136476172 – 09172030360

آدرس: شیراز بلوار بعثت (حدفاصل چهارراه خلدبرین و فلکه سنگی) مجتمع پزشکی مریم طبقه پنجم – انستیتو سلامت مغز

ایمیل: [email protected]

اینستاگرام: danabrain.ir@

بخش‌های دیگر ارزیابی شامل آزمایش توانایی‌های تحصیلی شما، مانند ریاضی، خواندن و نوشتن و همچنین تست IQ کلی شما است. هدف این است که به شما کمک کنیم تا نقاط قوت و ضعف شناختی خود را درک کنید تا به بهترین نحو به پیشرفت خود کمک کنید. نتایج ارزیابی می تواند به شما در مدرسه یا محل کار کمک کند و همچنین می تواند توصیه هایی را برای اطمینان از بهترین عملکرد تحصیلی به شما ارائه دهد. در زیر نمونه هایی از انواع ارزیابی های ارائه شده در کلینیک سلامت مغز آورده شده است.
ارزیابی های عصب روانشناختی رایج:
  • بیش فعالی
  • مشکلات توجه
  • مشکل یادگیری
  • مشکلات حافظه
  • آموزشی / تست هوش / استعدادیابی
  • آسیب مغزی / ضربه مغزی

ارزیابی‌های ما، در مرکز تست هوش بزرگسالان شیراز، معیارهای علمی معتبر، بسیار حساس، دقیق و عینی عملکرد شناختی مرتبط با شبکه‌های عصبی را پوشش می دهد.

ما با استفاده از به روز ترین نرم افزارهای شناختی دنیا مانند CANTAB، RehaCom و ابزار های تشخیصی هوش دانشگاه کمبریچ تست های لازم را انجام می دهیم. ارزیابی‌های شناختی دیجیتال ما بیشتر از ارزیابی‌های کاغذ-قلمی برای اندازه‌گیری حوزه‌های شناختی خاص کاربرد دارد.

همچنین با استفاده از نقشه برداری کمی مغز (QEEG) که در کلینیک هوش انستیتو سلامت مغز انجام می شود می توانیم ارزیابی دقیقتری از عملکر مغز هر شخص داشته باشیم.

به معنای واقعی کلمه هزاران مطالعه تحقیقاتی در مورد qEEG برای طیف گسترده‌ای از نشانه‌های بالینی، از جمله مشکلات حافظه، اضطراب، افسردگی، آسیب‌های مغزی تروماتیک (TBI)، ADD/ADHD و مشکلات پردازش در اختلال طیف اوتیسم (ASD) وجود دارد. مثلا:

  • یک الگوی موج مغز متمایز، با افسردگی مرتبط است.
  • محققان از qEEG برای تشخیص افسردگی از سایر بیماری ها مانند زوال عقل، اسکیزوفرنی و اعتیاد به الکل استفاده کرده اند.
  • مشکلات حافظه معمولاً به صورت فعالیت بیش از حد تتا یا بیش از حد دلتا مغز نشان داده می شود
  • کودکان و بزرگسالان مبتلا به ADD/ADHD فعالیت امواج مغزی تتا و دلتا بالایی دارند و کودکان و نوجوانان مبتلا به ADD/ADHD در مقایسه با افرادی که این بیماری را ندارند، فعالیت امواج مغزی بتا کمتری دارند.

دکتر علی محمد کمالی و دکتر محمد نامی (بنیانگذاران کلینیک سلامت مغز) تحقیقات زیادی در مورد کارکردهای مغز افراد مبتلا به اختلالات شناختی انجام داده اند. در یکی از تحقیقات منتشر شده با استفاده از qEEG، که در مجله Journal of alzheimers disease به چاپ رساندیم نشان دادیم چگونه میتوان به کمک نقشه برداری مغز ارزیابی های جامعی در زمینه هوش و عملکردهای شناختی افراد انجام داد. برای اطلاعات بیشتر در مورد نقشه برداری مغز کلیک کنید.

همچنین با استفاده از داده های نقشه مغزی در کلینیک سلامت مغز، می توان الگوهای امواج مغزی که نیاز به اصلاح دارند را به کمک تحریک فراجمجمه ای مغز یا نوروفیدبک یا تنظیم سیستم اتونوم بهبود داد. و بنابراین تمرکز، هوش و رفتار افراد را بهبود بخشند. این درمان برای تقویت حافظه، تمرکز و وضوح ذهنی استفاده می شود. کاهش تکانشگری و اضطراب؛ بهبود خلق و خوی؛ عملکرد تحصیلی را افزایش می دهد و منجر به خواب آرام تر می شود.

بعلاوه به کمک تکنولوژی های عصبی موجود در کلینیک سلامت مغز شما می تواند عملکرد خود را ارتقا دهید. دکتر کمالی مقالات بسیاری در زمینه ارتقا عملکردهای شناختی و ورزشی به کمک تحریک فراجمجمه ای مغز منتشر کرده است. برای اطلاات بیشتر اینجا را ببینید.

همچنین در مرکز تست هوش بزرگسالان شیراز، شما میتواند از خدمات استعدادیابی بهرمند شوید. برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید. در روش استعدادیابی ما برخلاف شیوه های استعدادیابی رایج علاوه بر رفتار فرد، کارکرد مغز او نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد و دیگر فقط بر اساس علاقه مندی ها و گزارش های فردی، استعدادهای شخص تعیین نمی گردد. به عبارتی دیگر در این شیوه تخصصی استعدادیابی، بطور دقیق تر و همه جانبه به استعدادیابی شما و یا فرزندانتان پرداخته می شود.

بهترین مرکز ثبت و تفسیر qEEG / نقشه مغزی در شیراز

تست حافظه در شیراز

تحریک الکتریکی مغز

استعدادیابی عصب روانشناختی

واحد واقعیت مجازی

به این مقاله امتیاز دهید