07136476172 - 09172030360 [email protected]

کار از راه دور سخت است اما به محض این که شرکت ها آن را یاد بگیرند، ارزش افزوده ای به آن اضافه می شود. این امکان را به شما می دهد تا به استعدادها در سطح جهانی به دسترسی داشته باشید، هزینه هایتان را 40-60 درصد کاهش دهید، کار را بهینه کنید و به شما در حرکت سریع تر کمک می کند.

کار از راه دور بدیهی است در سناریوی امروز که ما در تلاش برای مقابله با تهدید COVID-19 هستیم، اهمیت بیشتری پیدا کرده است.

 

با نگاهی به تجربه کار از راه دور، در اینجا برخی نکات برای عملی کردن آن آورده شده است.

 

 

 

دفتر کار:

 

ممکن است خیال افراد راحت باشد که می توانند بر روی نیمکت یا تختخواب کار کنند. درحالیکه وقتی سعی می کنید در خانه کار کنید، داشتن یک محل کار بسیار مهم است تا کارآمدتر و منظم تر عمل کنید.

 

 

 

نظم و انضباط:

 

هنگامی که سعی میکنید تمام وقت کار کنید یا گاهی اصلا کار نمیکنید، اغلب افزایش شدید بهره وری وجود دارد که با گذشت زمان از بین می رود. داشتن یک برنامه ثابت به شما کمک می کند تا متمرکز باشید و در پیشرفت کار قابل پیش بینی باشید. از حواس پرتی خودداری کنید.

 

 

 

ارتباطات ناهمزمان:

 

وقتی ارتباطات و اقدامات کاری به طور همزمان و غیر همزمان برقرار می شود، بهره‌ وری افزایش می یابد، زیرا همه می توانند با سرعت خود کارآمد باشند. مثلا ممکن است عده ای با بیدار ماندن در طول شب کار بهتری را ارائه دهند، درحالیکه،  این در مورد افراد دیگر صدق نمی کند. همیشه ایده بهتری برای رعایت برنامه خود و کار کردن با سرعت خود باید داشت.

 

 

مستند کردن جریان کار:

 

مستندسازی کلیه فرایندها، فرضیات، گردش کار و غیره و داشتن کنوانسیون نامگذاری مناسب کمک می کند تا همه با یکدیگر هماهنگ پیش بروند.

 

 

 

چت های گروهی غیر کاری:

 

برقراری چت های گروهی که هیچ برنامه کاری را در اولویت قرار نداده و جهت گفتگو درمورد تعطیلات، یا مراسمات دیگر افراد، صحبت میشود. این کمک می کند تا این افراد با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و جمع شوند.

 

 

 

جشن گرفتن موفقیت های کوچک:

 

داشتن کانالی که در آن موفقیت وخلاقیت های افراد جشن گرفته شود یا افرادی که کارهای شگفت انگیزی انجام داده اند. لذت بردن از موفقیت یکدیگر همیشه تأثیرات مثبتی در ارتباطات افراد دارد.

 

 

فعالیت بدنی:

 

بسیار با اهمیت است که به بدن و ذهن خود اهمیت بدهید. از دست دادن بهره وری در هر دو مورد بسیار چشمگیر است. بنابراین کار کردن از راه دور، ورزش را فراموش نکنید!

 

 

چرخه خواب:

 

وقتی با افراد در نقاط مختلف جهان همکاری می کنید، تغییر روال طبیعی زندگی به راحتی اتفاق میافتد. کار در  خانه به زودی به کار تمام وقت تبدیل می شود. نظم و انضباط در مورد برنامه خواب و بیداری خود به شما کمک می کند تا به صورت کارآمد و پایدار باشید. 

برای اطلاعات بیشتر به موسسه سلامت مغز دانا مراجعه کنید. 

منبع:

entrepreneur.com

به این مقاله امتیاز دهید