07136476172 - 09172030360 info@danabrain.ir

همه ما اصطلاح “کوچینگ” را شنیده ایم. کوچینگ به شکلی از یادگیری اشاره دارد که در آن شخص یا مربی به شخص دیگری کمک می‌کند تا تفکر جدید. خودسازی. ایجاد یادگیری و ترویج کنش متمرکز به روش‌هایی که به نفع او باشد. ایجاد کند. اغلب با ورزش یا آمادگی جسمانی همراه است. مربیگری مغز خیلی متفاوت نیست.

 

همه ما اصطلاح “کوچینگ” را شنیده ایم. کوچینگ به شکلی از یادگیری اشاره دارد که در آن شخص یا مربی به شخص دیگری کمک می‌کند تا تفکر جدید. خودسازی. ایجاد یادگیری و ترویج کنش متمرکز به روش‌هایی که به نفع او باشد. ایجاد کند. اغلب با ورزش یا آمادگی جسمانی همراه است. مربیگری مغز خیلی متفاوت نیست.

 

حقیقت این است که مغز برای سالم ماندن به تناسب اندام – یا ورزش – نیاز دارد. همانطور که هر فردی ممکن است پس از چندین سال بیکار بودن در دویدن ماراتن با مشکل مواجه شود. اگر فردی نتواند مغز خود را در وضعیت خوبی نگه دارد. ممکن است مغز آنها در یادگیری چیزهای جدید مشکل داشته باشد. تناسب اندام مغزی می تواند تفاوت زیادی بین روشن ماندن و ناتوانی در به خاطر سپردن آدرس خانه خود در سنین بالا ایجاد کند.

چرا کوچینگ

 

همانطور که افراد برای حفظ تناسب اندام خود مربیان شخصی دارند. مربیان مغز نیز برای کمک به تیز نگه داشتن ذهن افراد وجود دارند.

 

کوچینگ مغز رویکردی است که ریشه در علوم اعصاب دارد که مطالعه مغز و سیستم عصبی است. با قرار دادن جدیدترین بینش ها در مورد نحوه عملکرد مغز. کوچینگ مغز. شیوه ها و اصول کوچینگ را تقویت می کند تا آنها را برای فردی که تحت مربیگری قرار می گیرد. قدرتمندتر. تحول آفرین و مثبت کند.

 

کوچینگ مغز شامل جلسات انفرادی با طرفداران متعهد و آموزش دیده است که با شما کار می کنند تا بهترین راه ها را برای تقویت مغز و بسیاری از عملکردهای مختلف آن بیابند. یک مربی مغز می تواند به شما کمک کند تا حافظه خود را تقویت کنید. سریعتر فکر کنید. مشکلات را به طور موثرتر حل کنید و همچنین شما را به بهتر خوردن. ورزش بیشتر و استرس کمتر تشویق کند. او مانند یک تشویق کننده خواهد بود که شما را هیجان زده می کند تا یاد بگیرید چگونه می توانید عملکرد مغز خود را تقویت کنید و سپس – قدم به قدم – به شما کمک می کند تا به آنجا برسید.

 

مثال

 

درست مانند قلب. پوست و زانوهای شما اعضای مختلف بدن هستند که بسته به سبک زندگی شما و نحوه مراقبت از آنها می توانند کندتر یا سریعتر پیر شوند. مغز شما عضوی است که بسته به سبک زندگی شما می تواند کندتر یا سریعتر پیر شود. انتخاب ها و اینکه چقدر خوب از آن مراقبت می کنید. نتایج پیری سریع مغز از دست دادن حافظه. تفکر کند و عدم اشتیاق به زندگی – در دهه 40 و 50 سالگی – و زوال عقل زودرس در دهه 60 و 70 سالگی است. در مرکز تناسب اندام مغز NeuroGrow. مربیان مغز ما از استراتژی‌های مبتنی بر علوم اعصاب استفاده می‌کنند که نشان داده شده است برای بهبود بیولوژی مغز شما مؤثر است. به طوری که در هر سنی تیز و قوی بماند.

بر اساس تحقیقات منتشر شده ما در مجلات معتبر علمی معتبر. مربیگری مغز ما ثابت کرده است که به بیماران کمک می کند تا حافظه بهتر. عملکرد اجرایی بهتر و خواب بهتری کسب کنند. نمرات آنها در ارزیابی عصبی-شناختی نشان دهنده پیشرفت های قابل توجهی در جنبه های خاص عملکرد آنها است

 

مزایای مربیگری مغز

 

درست همانطور که تمرینات بدنی منظم تناسب اندام قلب شما را بهبود می بخشد و باعث می شود در هنگام بالا رفتن از پله ها احساس قوی تری داشته باشید. مربیگری مغز نیز تناسب اندام مغز شما را بهبود می بخشد تا بتوانید در خانه و محل کار بهتر عمل کنید. کوچینگ مغز به شما کمک می‌کند چیزهایی مانند فهرست‌ها و نام‌ها را راحت‌تر به خاطر بسپارید و همچنین مهارت‌های ارتباطی را با این امکان که شما را قادر می‌سازد بهترین کلمات را برای برقراری ارتباط مؤثرتر پیدا کنید. بهبود بخشد. برخی از اشکال تمرین مغز می تواند خطر ابتلا به بیماری آلزایمر را تا 29 درصد کاهش دهد.

 

نوروپلاستیسیته مغز و مربیگری مغز

 

کوچینگ مغز به دلیل نوروپلاستیسیته ای است که در مغز انسان وجود دارد. به طور شگفت انگیزی. مغز انسان ظرفیت رشد در طول زمان را دارد و در نتیجه توانایی اضافه کردن سیناپس های جدید بین نورون ها را دارد. حتی می‌توانید سلول‌های مغزی جدید را رشد داده و ترکیب کنید. چیدمان قشر خود (بخشی از مغزتان برای ظرفیت تفکر پیچیده) را تغییر دهید. گردش خون را گسترش دهید. و حتی ظرفیت پردازش خود را افزایش دهید.

 

با مربیگری مغز. می توانید ساختار مغز خود را تغییر دهید و به رشد آن با ورزش روزانه کمک کنید. بازی‌های هدفمند مغز. که به طور خاص برای شما بر اساس نتایج آزمایش‌های شناختی پایه شما طراحی شده‌اند. می‌توانند به شما کمک کنند تا مغز خود را متحول کنید.

 

NeuroGrow Brain Coaching

 

مربیگری مغز ما بخشی از برنامه تناسب اندام مغز ما است که شامل یک ارزیابی جامع سلامت مغز و به دنبال آن یک سری مداخلات خاص است که برای بهینه سازی عملکرد کلی شناختی و سلامت مغز شما طراحی شده است. نشان داده شده است که نتایج قابل توجهی در افراد مبتلا به اختلال شناختی خفیف. از دست دادن حافظه و سندرم پس از ضربه مغزی ایجاد می کند.

 

بیماران در ابتدا تحت یک ارزیابی عصبی قرار می گیرند تا علل برگشت پذیر آتروفی مغز و نقایص شناختی مشخص شود و سپس چند آزمایش انجام می شود. سپس جلسات درمانی برای کمک به تقویت عملکرد شناختی آنها. بهبود خواب و کاهش استرس آنها برگزار می شود تا به چند مزیت اشاره کنیم.

 

برنامه تناسب اندام مغز ما از آموزش مدیتیشن گرفته تا اطلاعات تغذیه و تمرینات مغزی متناسب و نوروفیدبک. در تلاش است تا به بیماران کمک کند تا به حداکثر عملکرد مغزی مورد نظر خود برسند – بر اساس اهداف شخصی و نتایج آزمایش اولیه آنها (که نقاط قوت و ضعف آنها را نشان می دهد).

 

مربیان مغز NeuroGrow

 

مربیان مغز در مرکز تناسب اندام مغز NeuroGrow دارای تخصص در علوم اعصاب هستند و توسط دکتر مجید فتوحی. که یک نویسنده معتبر ملی در زمینه عملکرد مغز و پلاستیک عصبی است. آموزش می بینند. دکتر فتوحی دارای 25 سال تحقیق. کار بالینی و تدریس علوم اعصاب در دانشکده پزشکی هاروارد و جانز هاپکینز است. علاوه بر ادبیات وی که در مقالات علمی با داوری همتا منتشر شده است. همچنین تمامی مربیان برای داشتن افتخار همکاری با بیماران باید دوره آموزشی یک ماهه دکتر فتوحی و آزمون های گواهینامه 5 ساعته را سپری کنند.

 

داشتن یک مربی مغز به عنوان یک مربی شخصی فواید زیادی دارد. اگر به تنهایی این کار را انجام دهید. حفظ مسیر تغییر و رشد می تواند دشوار باشد. با شرکت در قرارهای ملاقات منظم با یک مربی مغز. احتمال بیشتری وجود دارد که در مسیر خود بمانید و بیشتر به خودتان فشار بیاورید و از مزایای شگفت انگیز نتایج بهره مند شوید.

 

https://neurogrow.com/what-is-brain-coaching/

مربیگری و رهبری بر پایه دینامیک مغز