07136476172 - 09172030360 [email protected]

کلینیک تخصصی روانپزشکی شیراز با هم بشنویم:

کلینیک تخصصی روانپزشکی شیراز واقع در انستیتو سلامت مغز دانا، برخلاف مراکز روانپزشکی سنتی، یک مرکز درمانی مدرن و یک کلینیک سلامت مغز و روان با پیشرفته ترین فناوری های موجود است. این مرکز برای ایجاد فضایی مدرن جهت بازیابی سلامتی، آرامش و رسیدن به خوشبختی طراحی شده است.

آیا احساس می‌کنید در نقطه‌ای قرار دارید که زندگی‌تان نیاز به تغییر دارد؟ آیا به دنبال آرامش بیشتر، رضایت و حس هدفمندی در زندگی هستید؟ آیا اضراب دارید یا فکر می کنید دچار افسردگی شده اید؟ در کلینیک تخصصی روانپزشکی شیراز، پیچیدگی‌های ذهن انسان را درک می‌کنیم و بهترین راهکار دارویی یا غیر دارویی را به شما پیشنهاد می دهیم.

 تیم مجرب ما از روانپزشکان، متخصصین علوم اعصاب، مغز و اعساب و روانشناسان به همراه امکانات پیشرفته، تجربه‌ای منحصر به فرد و استثنایی را برای شما رقم می‌زنند. مراکز سلامت مغز دانا ما فراتر از درمان، به شما در جهت کشف دوباره خود و رسیدن به بهترین حالتان کمک می کنیم.

ما صرفاً یک مرکز روانپزشکی نیستیم، بلکه نیازهای خاص افراد را درک کرده و برنامه‌های درمانی اختصاصی برای آن‌ها در نظر می‌گیریم.

ما در مرکز جامع خود با ارائه برنامه‌های درمانی تخصصی، به شما در غلبه بر چالش‌های عاطفی، جسمی و روانی یاری می‌رسانیم. تخصص ما در درمان طیف وسیعی از مشکلات سلامت مغز و روان، از جمله اضطراب، افسردگی، اختلال هراس، اختلالات خوردن، تروما و PTSD پیچیده، اسکیزوفرنی، فرسودگی شغلی و اختلال خلقی، ADHD، OCD و سایر موارد است.

هدف ما ارائه ی یک رویکرد جامع و یکپارچه درمانی است که به شما در درک و حل ریشه ی مشکلاتتان کمک می‌کند. ما با استفاده از روش‌های مختلف درمانی، از جمله درمان شناختی رفتاری، تحریک مغز، نوروفیدبک، تحریک عصب واگ، مدیتیشن درمان گروهی و درمان‌های مبتنی بر ذهن آگاهی، به شما در بهبود کیفیت زندگی یاری می‌رسانیم.

متخصصان ما باتجربه و دلسوز هستند و به شما در ایجاد یک برنامه درمانی متناسب با نیازهایتان کمک می‌کنند. ما به حریم خصوصی شما احترام می‌گذاریم و در فضایی امن و حمایتی به شما خدمات ارائه می‌دهیم.

کلینیک تخصصی روانپزشکی شیراز

خدمات منحصر به فرد، مبتنی بر علم و ۱۰۰% شخصی سازی شده

در کلینیک تخصصی روانپزشکی شیراز ما بر درمان یکپارچه و رویکردهای توانبخشی شخصی سازی شده و فرد محور تمرکز داریم. ما برای کمک به شما برای تبدیل شدن به بهترین نسخه خود، از مدل های جایگزین و سنتی به طور همزمان استفاده می کنیم. ما بر این باوریم که زندگی انسان بازتابی از دنیای درون ماست. ما بدن را انعکاسی از ذهن و بالعکس می دانیم. زندگی تحت فشار استرس، ناراحتی و منفی بافی می تواند تاثیر جدی بر سلامت جسم داشته باشد. هدف ما به چالش کشیدن هر باور و الگوی فکری منفی است که ممکن است مانع زندگی روزمره شما شود یا به سلامت و خوشبختی شما آسیب برساند. ما شما را تشویق می کنیم که تمام تجربیات، خوب یا بد، را به عنوان فرصتی برای رشد و قدرت جسمی ببینید.

اگر به دنبال دریافت کمک برای مشکلات سلامت روان خود هستید، ما می‌توانیم به شما کمک کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات ما و یا برای تعیین وقت مشاوره، با ما تماس بگیرید 09172030360 07136476172. یا از اینجا نوبت خود را رزرو کنید

به این مقاله امتیاز دهید