07136476172 - 09172030360 info@danabrain.ir

ارزیابی و خدمات آنلاین

سلامت عصبی-شناختی و خلقی: اصل اول سلامتی

 
 
 
 

تله تراپی یا درمان از راه دور چیست؟  

به ارائه خدمات آنلاین ارزیابی، تشخیص و بازتوانی اختلالات عصب روانشناختی، گفتاردرمانی ، کار درمانی، روان درمانی و مشاوره از طریق ارتباط زنده ویدیویی در نرم افزار های ویژه یا از طریق صفحه ای در شبکه اجتماعی، تله تراپی گفته میشود. جلسات تله تراپی بسیار شبیه به جلسات ویزیت پزشکی معمول، گفتار درمانی، کاردرمانی یا جلسات بهداشت روان، البته با یک تفاوت  عمده است. به جای نشستن در همان اتاق ، مراجع و درمانگر تخصصی یا متخصص بالینی از طریق ارتباط ویدئویی مستقیم در تعامل هستند.
 
 
در طول جلسات درمانی ، مراجع و درمانگر می توانند با استفاده از تلفن همراه در یک محیط تعاملی آنلاین همزمان و زنده با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
تصویر نسخه درمان دارویی، دستورعمل بازتوانی، تمرین ها و سایر موارد لازم در فرایند درمان از طریق شبکه اجتماعی به مراجع ارسال میگردد.
با توجه به شرایط موجود و سوالات متعددی که مراجعین گرامی در این خصوص از کارشناسان مرکز سلامت مغز دانا پرسیده اند، تایید میشود که طی هفته های آتی بخشی از خدمات ارزیابی، تشخیص و بازتوانی عصب روانشناختی در مرکز سلامت مغز دانا از طریق تله تراپی و ارتباط آنلاین تصویری با پزشک ارایه خواهد گردید.
اگر برای اولین بار است که می خواهید در انستیتو سلامت مغز به صورت آنلاین ارزیابی (ویزیت) شوید. از طریق کادر بالا نوبت خود را رزرو کنید.
برای اطلاع بیشتر، با شماره واتساپ زیر تماس گرفته یا پیغام بگذارید.
۰۹۱۷۲۰۳۰۳۶۰