07136476172 - 09172030360 [email protected]

 

اگر ما بخواهیم دنیای اطراف خود را به دنیای بهتری تبدیل کنیم، باید جوامع، جوامع بهتری باشند و وقتی قرار باشد جوامع، جوامع بهتری باشند، باید افراد، افراد بهتری باشند و من برای اینکه به فردی مؤثرتر تبدیل شوم، باید مغز من به مغز پویاتری تبدیل شود. 

 

من محمد نامی هستم. در میان حوضه های مختلف پزشکی که پر از رمز و راز و پر از ندانسته هاست، موضوع مغز، شناخت و رفتار برای من خیلی هیجان انگیز است. بنابراین تصمیم گرفتم مطالعه در مورد مغز را در کنار اساتید و همکاران، به عنوان آینده شغلی خود انتخاب کنم.

برای من هدف غایی و نهایی این است که دنیایی که در سر ماست، دنیای بهتری باشد. دنیایی که به اندازه گستره کهکشان ها وسعت دارد و بین دو گوش ما قرار گرفته است. رازهای زیادی در مورد این دنیا وجود دارد که ما هنوز آن ها را کشف نکرده ایم.

اگر این دنیا را کشف کنیم، در واقع دنیای درون خود را کشف کرده ایم. میتوانیم با پرورش و تقویت این دنیای درون به افراد بهتری تبدیل شویم. به سوی جوامع بهتر و دنیای بهتری حرکت کنیم.

 

بنابراین رفتن به سمت مغز های “حتی” بهتری برای زیستن، بخشی است که قسمت بسیار کوچکی از آن وظیفه من و همکاران من در حوضه مغز، رفتار و شناخت است. 

 

https://www.aparat.com/v/rizd4

 

 

برای اطلاعات بیشتر به مؤسسه سلامت مغز دانا مراجعه کنید.

 

 

 

به این مقاله امتیاز دهید