07136476172 - 09172030360 [email protected]

درباره Senses Cultural

 

آکادمی Senses Cultural، اطلاعات و راهنمایی های فرهنگی مناسبی را برای والدین و مراقبان پناهنده در کالیفرنیای شمالی که از خاورمیانه سفر کرده اند، و همچنین پشتیبانی از متخصصان فراهم می کند. این موسسه در خارج از کشور در حال تلاش برای کمک به کودکان دارای نیازهای ویژه رشدی، می باشد. مانند اوتیسم، سندرم X شکننده، سندرم 22q، اختلال بیش فعالی و کمبود توجه، و سایر دلایل تأخیر در رشد و یا یادگیری هستند.

Senses Cultural با ایجاد درک بیشتر از طریق به اشتراک گذاشتن ایده ها و هنرهای مختلف در سراسر جهان، به ایجاد یک محیط صلح آمیزتر و سالم تر اختصاص یافته است. “ما یک شبکه ملی و بین المللی از هنرمندان، محققان و مدافعان فرهنگی را پرورش می دهیم. علاوه بر این، رویدادهایی را تشکیل می دهیم که کار این افراد با تخصص های گوناگون را در معرض مخاطبانی فراتر از مرزهای جغرافیایی و اجتماعی خود قرار می دهد. بعلاوه، فرصت های فرهنگی برای همکاری، حمایت، میزبانی و ترویج پروژه هایی که اهداف مشترک ما را برآورده می کنند، ارائه  می دهیم. ما با هم پروژه هایی را که اهداف مشترک ما را تحقق می بخشند و همچنین، پروژه هایی را که باعث ایجاد درک متقابل فرهنگی می شوند، تشویق می کنیم.”

 

 

در این پاکست، می توانید به سومین اپیزود SensesPod که توسط دکتر محمد نامی، عضو کمیته  Senses Cultural و دبیر بخش علوم اعصاب در دانشگاه شیراز، ارائه شده، گوش دهید.

برای دسترسی به این پادکست با استفاده از vpn به لینک زیر مراجعه فرمایید.

 

دکتر محمد نامی از مطالعات و تجربیات خود در ارتباط با اوتیسم سخن می گوید. 

 

برای اطلاعات بیشتر به  موسسه سلامت مغز دانا و  Senses Cultural Academy of Health مراجعه کنید.

به این مقاله امتیاز دهید